Trainingsschema

Voor vragen over het trainingsschema, graag even contact opnemen met Maxim Vonkerman via [email protected]

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
Jetze Postma
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Janneke Kemna
Maxim Vonkerman
Dieuwke Postma
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Janneke Kemna
Maxim Vonkerman
Marc Stolk
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Janneke Kemna
Maxim Vonkerman
Sanne van Hal
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F4 Janneke Kemna
Maxim Vonkerman
Kathelijn Bik
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F5 Janneke Kemna
Maxim Vonkerman
Fabienne Seiger
1. Rabo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Maxim Vonkerman
Marijn Schasfoort
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Tiemen Haafkes 1. Rabo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Janneke Kemna 2. Siers - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Fien van der Aa
Sophie Ottenhof
2. Siers - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Maxim Vonkerman 1. Rabo - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Puck Kemna 1. Rabo - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Marijn Schasfoort 2. Siers - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Leen Timmers Zaal
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Janneke Kemna 2. Siers - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Anouk Hekman 3. TVT - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Fien van der Aa
Sophie Ottenhof
3. TVT - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Leen Timmers 2. Siers - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Tiemen Haafkes 1. Rabo - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Puck Kemna 1. Rabo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Iris de With 2. Siers - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Yeabsera Spit 3. TVT - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B7 Yfke Ruel 3. TVT - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A5 Herman Kemna 3. TVT - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A6 Yeabsera Spit 3. TVT - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Janneke Kemna 1. Rabo - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Puck Kemna 1. Rabo - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Maxim Vonkerman 2. Siers - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Maxim Vonkerman 2. Siers - CD
21:00 - 22:00 Keepers Leen Timmers 2. Siers - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 Maxim Vonkerman
Roos Wolbers
1. Rabo - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 Maxim Vonkerman
Jolijn van der Aa
1. Rabo - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 Maxim Vonkerman
Sanne Oortman
1. Rabo - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 Maxim Vonkerman
Renske Jolink
1. Rabo - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E5 Maxim Vonkerman 1. Rabo - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Maxim Vonkerman
Britt Hoveling
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Maxim Vonkerman
Lucas van der Weide
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 mix Mijntje van Buiten
Maxim Vonkerman
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Jongens D1 Jasper Grote Punt 1. Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Puck Kemna 2. Siers - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B5 Britt Hoveling 2. Siers - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Leen Timmers 1. Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Tiemen Haafkes 1. Rabo - CD
18:00 - 19:00 Jongens C1 Maxim Vonkerman 2. Siers - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Herman Kemna 2. Siers - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Frank Geers
Irene van der Lied
1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames 3 Herman Kemna 2. Siers - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 3. TVT - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Leen Timmers 2. Siers - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong Senioren 1 3. TVT - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Alexander Enzerink 1. Rabo
20:30 - 22:00 Heren 2 Herman Kemna 2. Siers - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 2. Siers - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Maxim Vonkerman
Nina Engbers
1. Rabo
15:00 - 16:00 Jongens Funkey 2. Siers
15:00 - 16:00 Meisjes Benjamins Zoey Benneker
Alize Liebrand
Xanthe Janssen
2. Siers
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Maxim Vonkerman
Danella Nijdam
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Maxim Vonkerman
Marc Stolk
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Maxim Vonkerman
Marijn Schasfoort
Sofie Hulsink
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F4 Maxim Vonkerman
Danella Nijdam
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes F5 Maxim Vonkerman
Nouk Huttenhuis
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes Funkey Yfke van der Vall 2. Siers
16:00 - 20:30 Keepers Leen Timmers
Minke te Nijenhuis
Rens Alberink
Tom van der Linden
2. Siers - CD
16:00 - 17:00 Meisjes C4 Marre Tulp 2. Siers - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Marijn Schasfoort 1. Rabo - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Elke Heuvels
Merel ten Dam
1. Rabo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Maartje van der Weide 3. TVT - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Zoey Benneker
Danella Nijdam
3. TVT - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Jitske Dortland
Maartje van der Weide
2. Siers - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Zoey Benneker 3. TVT - A
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Marije Rorink 3. TVT - B
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Danella Nijdam 3. TVT - C
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Janneke Kemna 1. Rabo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Maxim Vonkerman 1. Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Puck Kemna 3. TVT - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Marijn Schasfoort 3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Frank Geers
Maxim Vonkerman
1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames 2 Herman Kemna 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Iris de With 3. TVT - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong Senioren 2 Herman Kemna 2. Siers - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Alexander Enzerink 1. Rabo
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
Silke Wolkotte
1. Rabo - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
Roos Wolbers
1. Rabo - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
Linde Boink
1. Rabo - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
1. Rabo - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E5 Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
1. Rabo - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Maud Gelevert
Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Lucas van der Weide
Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 mix Maxim Vonkerman
Janneke Kemna
1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Jongens D1 Jasper Grote Punt 1. Rabo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Catalina Ramirez
Martijn Wijnbergen
2. Siers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Martijn Wijnbergen
Silke Wolkotte
2. Siers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Martijn Wijnbergen
Linde Boink
2. Siers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Anne Steinmeijer
Martijn Wijnbergen
2. Siers
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Tiemen Haafkes 1. Rabo - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Maxim Vonkerman 2. Siers - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Puck Kemna 2. Siers - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Leen Timmers 1. Rabo - AB
17:30 - 18:30 Jongens C1 Martijn Wijnbergen 3. TVT - AB
17:30 - 18:30 Jongens C2 Herman Kemna 3. TVT - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong Senioren 2 Herman Kemna 2. Siers - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Leen Timmers 1. Rabo - AB
18:30 - 19:30 Jongens B1 Martijn Wijnbergen 3. TVT - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Tiemen Haafkes 1. Rabo - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Robert J. Nijhuis 2. Siers - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Herman Kemna 1. Rabo - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 1. Rabo - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Roos Harmelink 2. Siers - CD
20:30 - 22:00 Heren H35A 2. Siers - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Puck Kemna 3. TVT
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens Funkey Maxim Vonkerman 1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes Benjamins Maxim Vonkerman
Ize Semmekrot
Mies van Benthem
Noek Ekelhof
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes Funkey Maxim Vonkerman
Jet Schasfoort
Nieke Vastert
Melle Beverdam
1. Rabo
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Britt Hoveling 1. Rabo - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Sophie van der Aa
Marloes van Emmerik
1. Rabo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Sophie Linderman
Danella Nijdam
2. Siers - AB
17:00 - 18:00 Instroom Maxim Vonkerman 2. Siers - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Iris de With 1. Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Britt Hoveling 1. Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A3 3. TVT - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Anne Verbeek 3. TVT - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A5 2. Siers - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A6 2. Siers - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Dominique Heuvels 1. Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B7 Britt Hoveling 1. Rabo - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Frank Geers
Irene van der Lied
1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames 2 Bram Beckmann 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Dames 3 Ruben Kattier 3. TVT - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 Steven Bartelink 2. Siers - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Alexander Enzerink 1. Rabo
20:30 - 22:00 Heren 2 2. Siers - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:30 Bowls Zaal