Trainingschema zaal

Zodra weleer de zaal ingaan, verschijnt hier het schema voor de zaaltrainingen.

Voor vragen over het trainingsschema, graag even contact opnemen via [email protected]

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 6E1 Michiel Keuper
Jan van Benthem
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Jongens 8E1 Michiel Keuper
Joost Vos
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Jongens F1 Michiel Keuper
Goos van der Aa
Loet Linderman
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Jongens F2 Michiel Keuper
Goos van der Aa
Toon Gosemeijer
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F1 Toos Hoogstraten
Isabel Pol
3. TVT - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F2 Toos Hoogstraten
Sam van den Maagdenberg
3. TVT - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F3 Toos Hoogstraten
Frederique Bik
3. TVT - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F4 Toos Hoogstraten
Vera Kosten
Sophie Scheurink
3. TVT - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F5 Toos Hoogstraten
Meis Davina
3. TVT - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F6 Toos Hoogstraten
Olav Meinders
3. TVT - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 Michiel Keuper
Sanne Oortman
Bibi ter Hofstede
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 Michiel Keuper
Floortje Bolscher
Nouk Huttenhuis
Renske Jolink
Isa Berends
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 Michiel Keuper
Loes Entius
Liv van Haperen
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 Michiel Keuper
Anouk Hekman
Renske Jolink
2. Siers - CD
15:00 - 16:00 Meisjes Benjamins Ruben Grote Punt
Lucas van der Weide
Julia Riteco
3. TVT - CD
16:00 - 17:30 Jongens D1 Michiel Keuper
Iris de With
Floris Kamp
Mart Grunder
2. Siers - AB
16:00 - 17:30 Jongens D2 Michiel Keuper
Wouter van der Weide
2. Siers - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Toos Hoogstraten
Britt Engbers
Pien van der Lied
Jorinde Sterk
3. TVT - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Toos Hoogstraten
Merle Engbers
Sophie Scheurink
3. TVT - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Anouk Lenting
Toos Hoogstraten
Anouk Wigbels
3. TVT - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Maartje van der Weide
Anne Olde Weghuis
3. TVT - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Senne van der Lied
Maartje Wolters
3. TVT - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C5 Jolijn Postma 1. Rabo - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C6 Eline Roolvink 1. Rabo - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B6 Mila Nijhuis
Yeabsera Spit
3. TVT - AB Toos
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Willemijne van Zuijlen 2. Siers - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Pien Olde Scholtenhuis 2. Siers - CD Toos
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Tiemen Haafkes 1. Rabo - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Puck Kemna 1. Rabo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Nikki Olde Wieverink 3. TVT - CD Toos
19:00 - 20:30 Meisjes B5 2. Siers - AB Toos
19:00 - 20:30 Meisjes B7 Willemijne van Zuijlen 2. Siers - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Robert Slebos 1. Rabo - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Bjorn ter Haar 1. Rabo - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Nilam Heesink 3. TVT - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 Meisjes D3 Anna Tijman op Smeijers
Kiara Zwarthof
2. Siers - AB Toos Hoogstraten
15:00 - 16:30 Meisjes D4 Kiara Zwarthof
Anna Tijman op Smeijers
2. Siers - CD Toos Hoogstraten
16:00 - 17:30 Meisjes C3 Sascha van Tol 1. Rabo - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C4 Iris Olde Dubbelink 1. Rabo - CD
16:00 - 17:30 Meisjes C7 Jet Weierink
Amke Wolbers
3. TVT - AB Toos
16:00 - 17:30 Meisjes C8 Mila Nijhuis
Yeabsera Spit
3. TVT - CD
16:30 - 18:00 Jongens C1 Marloes Seigers
Tibbe Oude Engberink
Tijn Ensink
2. Siers - AB
16:30 - 18:00 Jongens C2 Pepijn Visser
Marloes Seigers
Wouter van der Weide
2. Siers - CD Marloes Seigers
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Marloes Seigers 1. Rabo - AB Marloes Seigers
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Zoey Benneker 3. TVT - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Lieke van Benthem
Sophie Scheurink
1. Rabo - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Leen Timmers 2. Siers - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Tiemen Haafkes 2. Siers - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Irene van der Lied
Marloes Seigers
1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Toos Hoogstraten 3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 3 Toos Hoogstraten 3. TVT - AB
19:30 - 21:00 Dames 4 2. Siers - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Leen Timmers 2. Siers - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 2 Robert J. Nijhuis 3. TVT - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Vincent Steggink 1. Rabo - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Marloes Seigers 1. Rabo - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 3. TVT - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 Marloes Seigers 1. Rabo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 Jongens D1 Michiel Keuper
Sophie Leverink
1. Rabo - AB
15:00 - 16:30 Jongens D2 Michiel Keuper
Floor Immink
1. Rabo - CD
15:00 - 16:00 Jongens F1 Toos Hoogstraten
Eline Grondman
Naomi Oude Wolbers
2. Siers - CD Marloes Seigers
15:00 - 16:00 Jongens F2 Toos Hoogstraten
Frederique Bik
2. Siers - CD Marloes Seigers
15:00 - 16:00 Meisjes 3F1 Marloes Seigers
Lot Oude Elberink
Evelien Oude Scholten
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F2 Marloes Seigers
Naomi Oude Wolbers
Pien Olde Scholtenhuis
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F3 Marloes Seigers
Fleur Pouwels
Adriana Schukkink
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F4 Marloes Seigers
Lotti Vastert
2. Siers - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F5 Jente Christenhusz 2. Siers - CD Marloes Seigers
15:00 - 16:00 Meisjes 3F6 Marloes Seigers
Pien Olde Scholtenhuis
Lotte Wolbers
2. Siers - CD Marloes Seigers
15:00 - 16:00 Meisjes 6E1 Lynn Schasfoort
Noortje Ziemerink
Toos Hoogstraten
3. TVT Toos
15:00 - 16:00 Meisjes 6E2 Hanne Verbeek
Toos Hoogstraten
Jolijn van der Aa
3. TVT Toos
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 Iefke Linderman
Kim Riesthuis
3. TVT Toos
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 Toos Hoogstraten
Carlijn Wagelaar
3. TVT Toos
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Marloes Seigers
Nienke Oude Elberink
Pien Velthuis
Lauren Lubbers
2. Siers - AB Marloes Seigers
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Friso Wuijster
Marloes Seigers
Jesse Tijhuis
Cato Meenderink
Djoeke Draaisma
2. Siers - AB Marloes Seigers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Lynn Schasfoort
Noortje Ziemerink
Marloes Seigers
Jorinde Sterk
2. Siers - AB Marloes Seigers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Dilan Kamman
Norwin Elzinga
Marloes Seigers
2. Siers - AB Marloes Seigers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Kim Riesthuis
Marloes Seigers
Pien Olde Scholtenhuis
Sophie van der Aa
2. Siers - CD Marloes Seigers
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Dewy Monninkhof
Adriana Schukkink
Amber Veltmaat
2. Siers - CD Marloes Seigers
16:00 - 17:30 Meisjes C5 Niene Wuijster 3. TVT - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C6 Maud Schaepers 3. TVT - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Rimke Westerveld 1. Rabo - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Willemijne van Zuijlen
Nienke Oude Elberink
1. Rabo - CD
16:45 - 20:30 Sterrenteam Minke te Nijenhuis
Loes van Zutphen
Leen Timmers
Rens Alberink
2. Siers - CD keepers
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Danella Nijdam
Zoey Benneker
2. Siers - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B7 Sarah Morselt 3. TVT - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A3 Nikki Olde Wieverink 1. Rabo - CD Toos
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Marloes Seigers 1. Rabo - AB Marloes Seigers
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Jan-Willem Wijnbergen 2. Siers - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Irene van der Lied
Marloes Seigers
1. Rabo - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 1. Rabo - CD Toos
19:30 - 21:00 Dames 3 1. Rabo - CD Toos
19:30 - 21:00 Dames 5 Jelle Ensink 3. TVT - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Bjorn ter Haar 3. TVT - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Vincent Steggink 2. Siers
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Meisjes D3 Jolijn Postma 1. Rabo - AB
15:30 - 17:00 Meisjes D4 Martijn Wijnbergen 1. Rabo - CD
16:00 - 17:30 Jongens C2 Yeabsera Spit
Mila Nijhuis
2. Siers - CD Toos
16:00 - 17:30 Meisjes D6 Puck Kemna 3. TVT - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D7 Iris de With
Zillah Janssen
3. TVT - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Martijn Wijnbergen 1. Rabo - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B6 Toos Hoogstraten
Pien Olde Scholtenhuis
1. Rabo - CD Toos
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Iris Olde Dubbelink 3. TVT - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Toos Hoogstraten 3. TVT - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Tiemen Haafkes 2. Siers - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Puck Kemna 2. Siers - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Leen Timmers 1. Rabo - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Martijn Wijnbergen 1. Rabo - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Toos Hoogstraten
Herman Kemna
Puck Kemna
3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 2 Toos Hoogstraten
Herman Kemna
Puck Kemna
3. TVT - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 3 Toos Hoogstraten
Herman Kemna
Puck Kemna
3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Nilam Heesink 2. Siers - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Loes Gelink 2. Siers - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Leen Timmers 1. Rabo - AB
20:30 - 22:00 Bully / EHV Veteranen L 3. TVT - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 2. Siers - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey 3. TVT - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A 2. Siers - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B 1. Rabo - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens Funkey Marloes Seigers 1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes Benjamins Marloes Seigers
Fien van der Aa
Lot Oude Elberink
Lotti Vastert
Jente Christenhusz
1. Rabo
15:00 - 16:00 Meisjes Funkey Marloes Seigers
Lynn Schasfoort
Pien Velthuis
1. Rabo
16:00 - 17:30 Meisjes C3 Marloes Seigers 1. Rabo - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C4 Willemijne van Zuijlen 1. Rabo - CD Marloes Seigers
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Rimke Westerveld 2. Siers - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Esmee Tijman op Smeijers 2. Siers - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Marloes Seigers 1. Rabo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Toos Hoogstraten
Willemijne van Zuijlen
1. Rabo - CD Marloes Seigers
17:30 - 19:00 Meisjes C7 Esmee Tijman op Smeijers 3. TVT - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C8 Mila Nijhuis
Yeabsera Spit
3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Irene van der Lied
Herman Kemna
1. Rabo
19:00 - 20:30 Dames 2 Jan-Willem Wijnbergen 2. Siers - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 Bram Beckmann 3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Dames 5 Bram Beckmann 3. TVT - CD
19:00 - 20:30 Heren 2 Vincent Steggink 2. Siers - AB
19:00 - 20:30 Heren 4 Ruben Kattier 3. TVT - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Sam van Midden
Tijs Keuper
2. Siers - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Vincent Steggink
Herman Kemna
1. Rabo
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Robert Slebos 2. Siers - AB